ثبت شرکت ثبت سبز

در این سایت ثبت سبز اصول اولیه علامت تجاری ، ثبت شرکت و ثبت برند … را به صورت جامع ارائه می دهد ،با ما تخته گاز برانید! ثبت شرکت و انتخاب وایجاد صحیح آن بسیار حساس و اساسی است. ما با افتخار اعلام می داریم که ثبت شرکت شما را در اروپا و آسیا و… در اسرع وقت انجام می دهیم. ثبت شرکت خود را در تمام جهان به ثبت سبز بسپارید.

خدماتی که ثبت سبز به شما گرامیان ارائه می دهد عبارت است از:

ثبت شرکت در ایران

ثبت شرکت در اروپا

ثبت شرکت در آسیا

ثبت شرکت در آمریکا

ثبت شرکت در استرالیا

ثبت علایم تجاری و اختراع
ثبت علایم تجاری و اختراع با کمترین قیمت!
ثبت شرکت
ثبت شرکت با کمترین قیمت!
ثبت برند
ثبت برند با کمترین قیمت!
ثبت شرکت ثبت سبز
ثبت شرکت ثبت سبز

هزینه کم از ویژگی های ماست.

موسسه ثبت سبز نسبت به رقبای خود هزینه خود هزینه کمتری را برای خدمات خود دریافت میکند.و این یکی از ویژگی های این موسسه است.

با ما تخته گاز برانید!

موسسه ما به سرعت کار رانجام می دهد و در تمامی مراحل سرعت انجام کار بالاتر از دیگر شرکتهاست چراکه موسسه ثبت سبز از وکلای مجرب خود در این مسیر استفاده میکند.

طراحی سایت همراه با ثبت شرکت

هر شرکتی نیاز دارد که خود را معرف کند به همین دلیل نیاز است که شرکت در هنگام شروع به کار سایتی را جهت معرفی خود داشته باشد.ما برای شما همراه با ثبت شرکت ما این تعهد را انجام میدهیم تا فرایند بهتری برای کار شما مهیا شود.

ثبت شرکت اعمال حقوقی آن را به ما بسپارید تا بعد از ثبت شرکت نیز همراه شما باشیم.

ثبت شرکت اعمال حقوقی آن را به ما بسپارید موسسه ثبت سبز پشتیبانی میکند.

ثبت شرکت اعمال حقوقی آن را به ما بسپارید

پشتیبانی موسسه ثبت سبز شامل تهیه صورت جلسه مجامع ،انحلال،ورشکستگی،تنظیم انواع قراردادها،تنظیم دفاتر تجاری،کارت بازرگانی وتمامی موارد مورد نیاز شرکت انجام میشود.

ثبت شرکت ثبت سبز
ثبت شرکت ثبت سبز

شرکت خود را ضدگلوله کنید!

با ثبت شرکت بوسیله موسسه ثبت سبز میتوانید از توصیه های وکلا برای اعمال حقوقی شرکت استفاده کنید تا شرکت با مشکلات حقوقی به خطر نیافتد.

موسسه ثبت سبز یکی از متخصص ترین موسسات ثبت شرکت است که علاوه بر ثبت شرکت و برند شما طراحی سایت و پلن تجاری شرکت شما را نیز بر عهده میگیرد.

درحال حاضر چون تمامی شرکتها خرید و فروش اینترنتی نیز دارند به همین خاطر مسایل حقوق تجارت الکترونیکی اهمیت زیادی پیدا میکند که موسسه ثبت سبز متخصص در این امور میباشد.