50 نکته برای راه اندازی کسب و کار

در این مقاله ثبت سبز  50 نکته برای راه اندازی کسب و کار را به صورت جامع ارائه می دهد.ثبت شرکت و انتخاب وایجاد صحیح آن بسیار حساس و اساسی است. ما با افتخار اعلام می داریم که ثبت شرکت شما را در اروپا و آسیا و… در اسرع وقت انجام می دهیم. ثبت شرکت و  ثبت برند (علامت تجاری) خود را در تمام جهان به ثبت سبز بسپارید.

برخی از مهم ترین مواردی که در این مقاله بدان اشاره می شود عبارت است از:

راه اندازی
مسائل مالی
توسعه تجاری
برنامه ریزی
بازار یابی
تبلیغات
نمایشگاه ها
راه اندازی
1. کسب و کار را از آنچه انجام میدهید، شروع کنید. کسب و کار خودتان ممکن است به این معنی باشد که ساعت ها طول بکشد تا اطمینان حاصل شود که شما به آنچه که انجام می دهید علاقه مند هستید.

2. آیا می توانید محصولات خود را به فروش برسانید و مشتریان خود را دریافت کنید؟ اگر مشتریان ندارید هیچ مشکلی ندارید

3. انجام تحقیقات بازار قبل از شروع کسب و کار. از تعطیلات آخر هفته استفاده کنید یا چند روز تعطیل باشید تا واقعا تحقیق کنید و از مشتریان بالقوه بازدید کنید.

4. نام و تصویر تجاری خودتان چقدر خوب است؟ کدام بهترین نام از این دسته است که همه آنها دقیقا همان کسب و کار را انجام می دهند؟

5. آیا میخواهید یک شرکت محلی دوستانه باشید یا میخواهید یک تصویر حرفه ای ملی بفرستید – انتخاب نام شما میتواند این کار را انجام دهد یا به آن دقت کنید و به کمک تخصصی بپردازید. اطلاعات خود را در مورد نام شرکت و کسب و کار بخوانید. .

6. آیا شما نیاز به یک تصویر شرکت دارید؟ آیا می خواهید علامت تجاری یا طراحی برند را بر روی محصول خود قرار دهید و آن را از طریق تمام لوازم التحریر، بروشور و کارت های کسب و کار خود حمل کنید؟ یکی را با دقت انتخاب کنید و قبل از استفاده از آن ابتدا آن را چک کنید. بسیار مهم است که شما خدمات نمایندگی مارک تجاری مانند خودتان را استخدام کنید تا اطمینان حاصل کنید که علامت تجاری پیشنهادی شما برای شما در دسترس است و با هیچ یک از علامت های تجاری مشابه یا مشابه مواجه نخواهد شد. بروشورها برای ضایعات بسیار گران هستند، بنابراین قبل از رفتن به چاپ، تصویر خود را درست کنید.

7. محل کسب و کار شما – آیا به یک پایه گران قیمت معتبر نیاز دارید یا جایی ارزان تر می کنید؟ می توانید از خانه شروع کنید؟ آیا شورای شما لیستی از مسکن ارزان قیمت برای کسب و کارهای جدید دارد؟ بیشتر انجام می شود

8. اجتناب از امضای قرارداد اجاره – بهتر است یک اجاره کوتاه مدت داشته باشید. اگر کسب و کار شما نتواند و یا حتی موفق شود و شما نیاز به محل بزرگتر شما خواهد شد با اجاره گیر. مذاکره کننده سخت است اگر شما اجاره نامه را امضا کنید، بعد از 12 ماه از یک بند قرارداد بخواهید تا بتوانید آن را بدون مجازات لغو کنید. اگر آنها موافق نباشند به جای دیگری نگاه کنند! مذاکره-مذاکره-مذاکره. تعداد زیادی از مغازه ها / دفتر / امکانات موجود در همه جا وجود دارد!

9. از ارائه تضمین های شخصی اجتناب کنید، آنها می توانند شما را نابود کنند. آیا شما واقعا نیاز به این ماشین جدید / پر جنب و جوش / تجهیزات گران قیمت دارید؟ آیا واقعا ضروری هستند؟ آیا می توانید کسب و کار بدون در نظر گرفتن این بدهی؟ می توانید اگر سعی می کنید – بیش از حد حریص نباشید.

10. برای پرداختن به دریافت وام یا وام برای شروع کسب و کار، هزینه ای را پرداخت نکنید. فقط کابوی ها هزینه می گیرند و شما هیچ کاری نخواهید کرد. برای دریافت یک بسته حقوقی در مورد کمکهای مالی و وامهای شروع به کار، در صفحه زرد در بخش «آژانس های تجاری کسب و کار» با آژانس محلی یا شورای محلی تماس بگیرید.

11. آیا مهارت و دانش راه اندازی کسب و کار در اینترنت را دارید؟ آیا شما نیاز به درک اینترنت یا چگونگی جوراب زدن براق در لباس های توپ؟ چه مهارت هایی در کسب و کار شما نیاز دارید؟ همه آنها را بر روی یک قطعه کاغذ فهرست کنید – ممکن است شما چند نفر را که نیاز دارید تعجب کنید. چگونه می توان دانش خود را بهبود بخشید؟ آیا کالج محلی مدرسه شبانه را اجرا می کند؟ کسب و کار را شروع نکنید تا مطمئن شوید که مهارت های مناسب برای شرکتتان دارید.

12. صادقانه – ایده / تجارت چقدر خوب است؟ آیا واقعا بازار برای این محصول / خدمات وجود دارد؟ – فکر می کنید از طریق آیا شما از همسر / شوهر / همسرتان حمایت می کنید؟ – فکر می کنید از طریق – این بسیار مهم است!

مسائل مالی
13. این یک میدان معدن است که با شخص دیگری وارد کسب و کار شود. قبل از انجام هر کاری دیگری، قراردادهای حقوقی را تهیه کنید. شرکای شما چقدر متعهد است؟ آیا به آنها اعتماد دارید؟ آیا آنها مهارتهای خاصی را به شما نیاز دارند؟ آیا شما بهتر از خودتان هستید؟ چرا این شریک را انتخاب می کنید؟ فقط شما می توانید به این سوالات پاسخ دهید – اما شما در حال خواندن این نکات هستید، شریک زندگی تان است؟ اگر نه، آنرا فراموش کنید

14. کار کنید که تعداد مشتریانی که نیاز دارید اطمینان حاصل کنید تمام پرداخت های کسب و کار انجام می شود.

15. هزینه های شخصی خود را (وام مسکن / صورتحساب ها و غیره) را از هزینه های شرکت حفظ کنید یا محاسبات را اشتباه نگیرید.

16. آیا شما می توانید سود مارک ها را کار کنید؟ شما باید بدانید که چه محصول یا خدمات شما هزینه می کنید، چقدر می خواهید آن را به فروش برسانید

چرا باید هر کسی از شما خریداری کند؟ چه چیزی در مورد محصول / سرویس شما خاص است؟ برجسته کردن این ویژگی خاص به شدت.

17. در اسرع وقت با مشتریان خود فاکتور را تهیه کنید، تخفیف٪ برای پرداخت را با بازگشت ارائه دهید. این به جریان نقدی شما کمک می کند اما٪ باید از حاشیه سود برداشت شود، بنابراین درآمد شما کمتر خواهد شد.

توسعه تجاری
18. مشتریان خوب خود را – افرادی که به طور منظم خرید می کنند، علاقه مند به محصول خود هستند و از اینکه با شما برخورد می کنند، پرورش دهید.

19. تحقیق چرا مشتریان فقط یکبار از شما خریداری کردند. آیا ناراضی بودند؟ چرا؟ کسب و کار خود را بررسی کنید، از نظرات خود بخواهید و آن را بهبود بخشد.

20. هنوز ایستاده اید اگر مشتریان خود را از شما بخرند، زیرا شما چیز جدیدی را ارائه دادید، آنها به راحتی به یک رقیب می روند. با ایده های جدید، پیشنهادات و خدمات، به آنها علاقه مند شوید.

50 نکته برای راه اندازی کسب و کار
50 نکته برای راه اندازی کسب و کار

21. کدام بهترین از این است:

یک کسب و کار که یک محصول دارد به 100 مشتری فروش می دهد.
یک کسب و کار دارای 2 محصول به فروش می رسد تا 50 مشتری.

هر دوی اینها 100 فروش را به فروش می رسانند، به نظر می رسد برابر است، اما دومین شرکت با فروش محصولات اضافی، وفاداری خود را به دست آورده است، می تواند 3 محصول را به همان 50 مشتری فروش دهد و فروش را با یک سوم افزایش دهد.

کسب و کار اول یک محصول را ارائه می دهد، اما می تواند در آن تخصص و ارائه این محصول در شرایط بهتر و مشتریان بیشتری دارد. در واقع نه بهتر است، اما بهتر است برای شما؟ آیا شما تخصص و یا فروش محدوده؛ شما باید از آنچه که قصد دارید انجام دهید مطمئن شوید.

22. تعداد کمی از شرکت ها تنها می توانند در کسب و کار تکراری زندگی کنند. یک استراتژی برای به دست آوردن مشتری جدید ایجاد کنید. ایجاد یک هدف از چند مشتری جدید که هر ماه می خواهید. اگر شما هدف را بالا ببرید، اگر به آن دست نزنید، ناامید خواهید شد. تنظیم اگر نسبتا کم است و نگرش و چشم انداز شما متفاوت خواهد بود به عنوان هدف خود را بیش از هدف خود است.

برنامه ریزی
23. وقت خود را به صورت مولد برنامه ریزی کنید. بسیاری از این کتابها بر روی این موضوع نوشته شده است، برخی از مزخرفات و برخی مزخرفات. به سادگی چه چیزی برای هر روز کاری می خواهید؟ تعیین اهداف مشتریان خود را باید انجام دهد / می تواند انجام دهد. قبل از اینکه بتوانید مسیری را دنبال کنید، باید روزانه روزانه خود را انجام دهید.

24. کسب و کار در حال انجام بسیاری از وظایف، فشار و چیزهایی برای انجام. چگونه می توان پیگیری کرد؟ یک مدرک کارشناسی ارشد PLC به سادگی با استفاده از یک دفترچه یادداشت A4 برای نوشتن همه چیزهایی که باید انجام شود همانطور که بوجود می آید. در طول روزهای آینده این شغل ها از لیست حذف می شوند تا صفحه پر از کنه باشد. سپس به راحتی گوشه بالای صفحه را قطع کنید. در یک نگاه شما می توانید از کتاب خود بگویید که در صفحات چه چیزهایی باید انجام شود و برجسته باشند. این ساده است اما کار می کند

25. سال اول برای هر کسب و کار جدید حیاتی ترین و خطرناک است. آیا می توانید زنده بمانید؟ کل سال را برنامه ریزی کنید، فروش / تبلیغات / کمپین ها را برنامه ریزی کنید / تبلیغات / برنامه های تعطیلات خود را برنامه ریزی کنید و برنامه های خود را بارگیری کنید و برنامه ریزی کنید تا غیر منتظره باشد – زیرا این اتفاق می افتد.

26. آیا محصول یا خدمات شما یک ایده جدید است یا آیا یک موجود را بهبود می دهید؟ رقبای شما و مشتریان کیست؟ چند نفر وجود دارند؟ آیا مردم از شما خرید می کنند؟ این سوالات کلیدی برای طرح کسب و کار شما هستند. شما باید یکی را انجام دهید اما این نکات را شامل می شود.

27. آیا شما پول کافی برای زندگی کردن برای 3 ماه اول دارید، زمانی که باید فرض کنید پول ممکن است به کسب و کار بیفتد؟ اگر در طی سه ماه اول بتوانید پول را در کسب و کار سرمایه گذاری کنید، می توانید کسب و کار خود را قوی تر کنید.

28. اطمینان حاصل کنید که مشتریان شما به موقع پرداخت می کنند یا شما شکست می خورید. زمان اختصاص دادن هر هفته / ماه به تعقیب حساب ها.

بازار یابی
29. چگونه پیام را در بروشورهای فروش خود بیرون بیاورید-از تبلیغات استفاده کنید.

30. ادعاهای ناعادلانه یا گمراه کننده ای را ایجاد نکنید. آیا داستان شما قابل اعتماد است؟

31. خود را در موقعیت مشتری قرار دهید. مشتری زیر همه این نگرانی ها / مشکلات را دارد. آیا می توانید هر یک از آنها را بردارید؟ اگر شما می توانید او را خرید

فقط به آن نگرانی های خود نگاه کنید. اگر فقط یک نفر را می بینید، می گوید: “HIGH OVERHEADS” و به او می گویند من می توانم محصول من 10٪ ارزان تر از شما در حال حاضر پرداخت، شما کمک می صرفه جویی در هزینه های بالا خود را. فروش به او بر اساس نگرانی های او. سعی کنید آنها را برای او تسکین دهید.

32. به نگرانی های دیگر نگاه کنید، آیا محصول شما مناسب هر یک از این مناطق است؟ اگر چنین باشد، منطقه شما USP خواهد شد.

“آقای اسمیت عزیز، من می توانم به شما کمک کنم تا 10٪ هزینه های ویدجت که در حال حاضر خریداری می کنید را ذخیره کنید. این صرفه جویی 10٪ به شرکت شما کمک خواهد کرد که کل هزینه های خود را کاهش داده و بودجه خود را از طریق بودجه خود برای کسب و کار خود گسترش دهید. بالاتر از آن چیزی است که ما برای تخفیف ویژه ای برای مشتریان جدید ارائه می دهیم که برای شما واجد شرایط است. با شما تماس می گیرم تا درباره این صرفه جویی در شرکت خود صحبت کنم. ”

آیا چنین نامه ای به شما علاقه مند است؟ چند تا از نگرانی های شما برطرف شده است؟

33. مشتریان خود را با دقت انتخاب کنید. اطمینان حاصل کنید که به افرادی که می خواهند / نیاز / از محصول خود استفاده می کنند، دسترسی پیدا کنید.

اولین بار افتضاح و بی معنی است. دوم معقول است اما خیلی عادی است. سوم اینکه مشخص است چه کسانی هستند؟ چه کاری انجام می دهند؟ نام آن همه را می گوید! نام مناسب را انتخاب کنید – به اطلاعات ما در مورد نام شرکت و کسب و کار مراجعه کنید.

تبلیغات
34. آیا شما خلاق هستید؟ آیا می توانید جزوات، بروشورها و حروف خود را طراحی کنید؟ کپی از تمام ادبیات رقبا خود را دریافت کنید. آنها را کپی نکنید، اصلی باشند

35. تمام بروشورهای خود را چاپ کنید، ادبیات فروش را به سبک خاصی که به آسانی خوانده می شود. آیا شما می دانید تحقیقات نشان می دهد ساده ترین نوع سبک برای خواندن است؟ اگر مردم به راحتی ادبیات شما را بخوانند، پیام شما را به یاد خواهند آورد. 75٪ از تمام ادبیات ارسال شده این قانون ساده را شکست می دهد. P.S. در صورت امکان اجتناب از لغزش ها – آنها سخت تر برای خواندن هستند.

36. برای پوسترها از Sans Serif استفاده کنید، از متن و یا عنوان های زیر استفاده کنید، از BOLD برای پاک کردن پیام استفاده کنید.

37. آیا در ادبیات، آگهی ها و بروشورهای خود USP دارید؟ USP پیشنهاد فروش منحصر به فرد است مواد فروش خود را بر روی نقاط قوت تمرکز کنید. چگونه می توان مشتری را برآورده کرد؟ چرا شما بهتر هستی؟ چه چیزی در مورد محصول / خدمات منحصر به فرد است؟ چه می توان گفت که دیگران نمی کنند؟

38. خواننده ادبیات فروش / آگهی فروش شما شخصی است که شما به آن می فروشید. آنها را درگیر کنید، نگویید “ما این کار را انجام می دهیم” می گویند “شما از آن بهره مند خواهید شد” – فقط با آن فرد صحبت کنید، پیام فروش خود را به آنها ارسال کنید.

39. جایی که کسب و کارتان را با دقت تبلیغ کنید، انتخاب کنید. اگر شما یک شرکت ماشین آلات تخصصی هستید، مقاله محلی خوب نیست. شما می توانید لیستی از نشریات تخصصی تخصصی را از یک کتاب براد از نزدیکترین کتابخانه مرجع دریافت کنید. براد همه روزنامه ها، مجلات و غیره را فهرست می کند. بنابراین بهترین نشریه را برای نوع کسب و کار خود انتخاب کنید.

40. بهترین تبلیغات رایگان است. یک داستان موفقیت محلی توسط ویراستاران کسب و کار با یک عکس جالب استقبال می شود. ارسال یک نسخه از مطبوعات به مجلات در تجارت خود را، اما به یاد داشته باشید آنها 100 صدای مطبوعات را دریافت کنید، پس دوباره خود را ویژه است. چرا باید داستان شما انتخاب شود؟ آیا USP داره؟

41. یکی از چهار قانون – مجلات را با دقت انتخاب کنید

یک چهارم دارای افزایش روز افزون است
یک چهارم دارای گردش ثابت منظم است
یکی از چهار نشریه جدید است
یکی از چهار فروند فرو می رود.

مطمئن شوید که پول شما با یکی از بهترینها صرف شده است. برای اثبات گردش خون درخواست کنید

42. با رزرو فضای نزدیک تاریخ انتشار، می توانید تخفیف های عظیمی را در مورد آگهی های تبلیغاتی دریافت کنید. اگر یک نشریه فضای لازم برای پر کردن آن را داشته باشد، باید بتوانید به میزان 75٪ تخفیف بدهید. آگهی خود را هنگامی که در اطراف خود می روید آماده کنید تا سریع حرکت کنید.

43. آیا باید برای مجلات / روزنامه و یا هزینه های رایگان پرداخت کنم؟

همه پرداخت شده برای نشریات رایگان
تعداد زیادی از آگهی ها را تبلیغ می کند
تبلیغات گران قیمت تبلیغات ارزان
همه خواندن اند کمی خوانده شده اند
مشخصات کم مشخصات کم
اعتبار خوب اعتبار ضعیف
شما چی فکر میکنید؟

44- اگر تبلیغ کنید اطمینان حاصل کنید آگهی شما در بخش مربوط به کسب و کار شماست.

45. سعی کنید تبلیغات خود را بر روی صفحه تلویزیون بیشتر مردم نگاه کنید در آنجا.

46. ​​آگهی کوچکتر – هر چه هزینه کمتر باشد، بیشتر می توانید آن را تکرار کنید. تبلیغات بزرگتر لزوما فروش بیشتری ندارد.

نمایشگاه ها
47. مراقب باشید از ارائه پیشنهادات بهتر از رقبا ارائه دهید. اگر پیشنهاد ویژه ای بدهید و هزینه های آن را ترویج کنید چه اتفاقی می افتد اگر یک رقیب به شما پیشنهاد می دهد! شما می توانید به دست رقیب بازی کنید. منحصر به فرد باشید!

48. آگهی های دیگر / تبلیغاتی که شما فکر می کنید خوب / بد است مطالعه کنید چرا به این آگهی پاسخ دادید؟ آیا این اطلاعات با شما مناسب بود؟

49. در تبلیغات خود را مشتاق – اگر شما در مورد محصول / خدمات خود را هیجان زده و یا مشتاق نیست، پس مشتریان شما نیز نخواهد بود.

50. نمایشگاه ها برای کسب و کارهای جدید بسیار گران هستند. از هزینه های بالای نمایشگاه مراقب باشید، آیا واقعا پول می گیرید؟

از دست ندهید، بسیاری از کسب و کارهای بسیار کوچک موفق می شوند، زیرا صاحبان آنها زمانی که قدم در راه نهادند، سخت کوش و با اراده بوده اند. ما با افتخار اعلام می داریم که ثبت شرکت شما را در اروپا و آسیا و… در اسرع وقت انجام می دهیم. ثبت شرکت و  ثبت برند (علامت تجاری) خود را در تمام جهان به ثبت سبز بسپارید.

موفق باشید.