شرایط اخذ کارت بازرگانی

در این مقاله ثبت سبز شرایط اخذ کارت بازرگانی را به صورت جامع ارائه می دهد.ثبت شرکت و انتخاب وایجاد صحیح آن بسیار حساس و اساسی است. ما با افتخار اعلام می داریم که ثبت شرکت شما را در اروپا و آسیا و… در اسرع وقت انجام می دهیم. ثبت شرکت و  ثبت برند (علامت تجاری) خود را در تمام جهان به ثبت سبز بسپارید.

خدماتی که ثبت سبز به شما گرامیان ارائه می دهد عبارت است از:

ثبت شرکت در ایران

ثبت شرکت در اروپا

ثبت شرکت در آسیا

ثبت شرکت در آمریکا

ثبت شرکت در استرالیا 

ثبت اختراع

ثبت طراحی صنعتی

ثبت برند (علامت تجاری)

درست مثل یک کارت اعتباری شخصی، احتمالا شرایط اخذ کارت بازرگانی نیز بسیار ساده است، مخصوصا اگر شما آن را آنلاین انجام دهید. اما، همانطور که ممکن است تصور کنید، چند مورد از  شرایط اخذ کارت بازرگانی وجود دارد که آن را در برنامه شخصی کارت اعتباری خود قرار ندهید.

و مطمئنا لازم است اطمینان حاصل کنید که در مورد نیازهای  شرایط اخذ کارت بازرگانی می دانید، زیرا کسب کارت اعتباری کسب و کار بهترین تصمیم است که کسب و کار شما می تواند انجام دهد. مهم نیست که کسب و کار شما کوچک یا بزرگ است، یکی از اولین پورت های تماس شما به عنوان یک صاحب کسب و کار کوچک باید به آن صادر کننده کارت باشد – ما حتی قبل از اینکه برای وام های بزرگ تجاری شلیک کنیم صحبت می کنیم. از آنجا که داشتن یک کارت اعتباری کسب و کار اختصاصی، کسب و کار شما را برای موفقیت مالی تنظیم می کند.ما با افتخار اعلام می داریم که ثبت شرکت شما را در اروپا و آسیا و… در اسرع وقت انجام می دهیم. ثبت شرکت و  ثبت برند (علامت تجاری) خود را در تمام جهان به ثبت سبز بسپارید.

کارت بازرگانی شما به یک منبع انعطاف پذیر از سرمایه دسترسی پیدا می کند و به شما کمک می کند تا کسب و کار خود را مدیریت کنید و هزینه های کسب و کار خود را از هزینه های شخصی خود جدا کنید تا دوره مالیات کمی دردناک تر شود. ایمن می گویند که هر صاحب کسب و کار کوچک می خواهد که صلح از ذهن است.

در اینجا، شما را از 9 مورد را در کارت بازرگانی در برنامه خود که شما نیاز به دانستن دارید. سپس، ما به شما نشان می دهیم که چگونه کارت اعتباری بازرگانی را که به راحتی کار می کند، پیدا کنید، بنابراین شما دقیقا می دانید که دانش جدید خود را برای استفاده قرار دهید.ما با افتخار اعلام می داریم که ثبت شرکت شما را در اروپا و آسیا و… در اسرع وقت انجام می دهیم. ثبت شرکت و  ثبت برند (علامت تجاری) خود را در تمام جهان به ثبت سبز بسپارید.

کارت بازرگانی مورد نیاز است

چند نکته رایج در مورد شرایط کارت اعتباری بازرگانی

قبل از ورود به برنامه کارت اعتباری بازرگانی، ما چند سوال در مورد الزامات کارت اعتباری کسب و کار که ممکن است در مورد آن تعجب کنید پاسخ دهید.

کدام نوع کسب و کار برای کارت اعتباری بازرگانی واجد شرایط است؟

بسیاری! اساسا اگر شما اقلام یا خدمات را برای سود به فروش می رسانید و دلیلی برای نیاز به یک کارت اعتباری کسب و کار دارید مانند خرید مواد – شما در حال واگذاری کارت اعتباری کسب و کار هستید.

شما لازم نیست که یک موسسه آجر و ملات داشته باشید، یک ناوگان کارکنان را مدیریت کنید یا از طریق کسب و کار خود یک سود عظیم برای صادر کننده کارت ایجاد کنید تا مالکیت کسب و کار کوچک را در نظر بگیرید. شروع کار، فارغ التحصیلان، طرفداران، علاقمندان، شرکت های خصوصی، مشارکت، S-corps و C-corps ممکن است برای کارت اعتباری  بازرگانی مورد تایید قرار گیرد.ما با افتخار اعلام می داریم که ثبت شرکت شما را در اروپا و آسیا و… در اسرع وقت انجام می دهیم. ثبت شرکت و  ثبت برند (علامت تجاری) خود را در تمام جهان به ثبت سبز بسپارید.

شرایط اخذ کارت بازرگانی
شرایط اخذ کارت بازرگانی

آیا باید تضمین شخصی ام را امضا کنم؟

اغلب اوقات، بله. تقریبا تمام کارت های اعتباری بازرگانی شامل یک بند در شرایط خود هستند که نشان می دهد که شخص ثالث، شخص ثالثی شما را به عهده می گیرد، در صورتی که پرداخت کننده اولیه که احتمالا به معنی کسب و کار شماست، بازپرداخت صورتحساب کارت اعتباری شما را نداشته باشد. شما متوجه می شوید که تضمین شخصی در چاپ خوب شرایط و ضوابط قرارداد کارت شما پنهان شده است.ما با افتخار اعلام می داریم که ثبت شرکت شما را در اروپا و آسیا و… در اسرع وقت انجام می دهیم. ثبت شرکت و  ثبت برند (علامت تجاری) خود را در تمام جهان به ثبت سبز بسپارید.

تنها راه اطمینان از این که قرض دهنده پس از دستیابی به پول نقد سکه شخصی خود، البته مبلغ صورتحساب خود را در زمان و به طور کامل در هر ماه پرداخت می کند. اما اگر این مسئولیت شخصی شما را نگران کند، راه هایی برای دریافت یک کارت اعتباری کسب و کار وجود دارد که بدون تضمین شخصی است.

بهترین نکته این است که کارت اعتباری بازرگانی خود را از طریق یک بانک که ارتباط شما را با آن برقرار کرده است، دریافت کنید. تضمین های شخصی یک شبکه ایمنی برای مددجویان است که در صورتی که یک وام گیرنده نتواند بدهی خود را بازپرداخت می کند. بنابراین، اگر بانک شما شواهد دشواری در مورد قابلیت اعتماد شما داشته باشد، به این ترتیب که صورتحساب خود را به موقع پرداخت کنید و نسبت بدهی به درآمد کم داشته باشید، پس ممکن است از تضمین شخصی خود رد شوید.

یک راه آسان برای شروع برقراری ارتباط قوی با یک بانک، باز کردن یک حساب بانکی کسب و کار و استفاده از آن از طریق مسئولیت پذیری است.

یک حساب بانکی کسب کنید

آیا برای گرفتن یک کارت اعتباری بازرگانی نیاز به حداقل امتیاز اعتباری دارید؟
یک بغض آشکار در این یکی. درست مانند یک وام تجاری کوچک، کارت اعتباری شما زمانی که برنامه کسب و کار کارت اعتباری شما را تأیید می کند خطر را در معرض خطر قرار می دهد. به سادگی، آنها اعتماد دارند که شما، وام گیرنده، بدهی خود را (به نام کارت اعتباری خود را) به طور کامل و به موقع بازپرداخت کنید.

نمره اعتباری شخصی شما یکی از بهترین ابزارها برای سنجش مسئولیت مالی شماست. ادارات اعتباری فرمول این عدد سه رقمی را براساس داده هایی مانند زمانبندی بازپرداخت لایحه وام، نسبت استفاده از اعتبار به شما و تعادل متوسط ​​شما در میان انواع وام ها تشکیل می دهند. به عنوان یک وام گیرنده به آن فکر کنید.ما با افتخار اعلام می داریم که ثبت شرکت شما را در اروپا و آسیا و… در اسرع وقت انجام می دهیم. ثبت شرکت و  ثبت برند (علامت تجاری) خود را در تمام جهان به ثبت سبز بسپارید.

بنابراین نمره اعتباری شما نیاز به کارت اعتباری بازرگانی است که می خواهید به نگه داشتن ذهن خود – و حتی در برنامه کسب و کار مناسب ظاهر نمی شود! در عوض، صادر کننده کارت از نام و شماره امنیت اجتماعی که در درخواست شما ارائه شده است استفاده خواهد کرد تا میزان اعتبار شخصی شما را افزایش دهد. این چک اعتبار سخت، کمی، اگر چه به طور موقت، نمره اعتباری خود را.

خبر خوب این است که اکثر صادرکنندگان کارت، آستانه اعتبار کلی برای کارتهای خاص یا انواع کارتها را دارند. بنابراین، اگر قبل از تقاضای کارت اعتباری بازرگانی، یک ایده از نمره اعتباری خود داشته باشید، می توانید از مقدار بسیار کمی آسیب به نمره خود بربیایید (آسیب بزرگتر رد). برای کارتهایی که در محدوده واجد شرایط بودن برای شما هستند، درخواست کنید؛ از آنجایی که برای کارت اعتباری کسب و کار آنلاین بسیار ساده است، ممکن است وسوسه انگیز باشد که کمی آجیل بخورید. در عوض، فقط کمی سعی و کوشش کنید و فقط برای کارتهایی که می دانید واجد شرایط هستید درخواست کنید.

و، خوشبختانه، گزینه های کارت اعتباری بازرگانی برای همه محدوده نمره اعتبار وجود دارد. و اگر نمره اعتباری شما جایی باشد که شما آنرا دوست دارید، نگران نباشید: اگر از طریق کارت اعتباری کسب و کار به طور حرفهای برای ساخت اعتبار استفاده می کنید، نمره خود را به اندازه کافی برای تحصیل در یک کسب و کار کارت اعتباری که به شما پاداش، مزایا و مزایا را بهتر می کند.

9 مورد که راجع کارت اعتباری بازرگانی شما باید بدانید

در حال حاضر ما یک برنامه کسب و کار کارت اعتباری مشترک را بررسی خواهیم کرد، بنابراین می توانید دقیقا مشخص کنید که کدام الزامات مورد نیاز برای تأیید را دارد. همانطور که تصور می کنید، برخی از این الزامات کارت اعتباری کسب و کار نسبت به دیگران واضح تر است و برخی از این عوامل، بعضی از عوامل را به شدت نسبت به دیگران اهمیت می دهند.ما با افتخار اعلام می داریم که ثبت شرکت شما را در اروپا و آسیا و… در اسرع وقت انجام می دهیم. ثبت شرکت و  ثبت برند (علامت تجاری) خود را در تمام جهان به ثبت سبز بسپارید.

اما به نام موارد ذکر شده و همیشه مورد توجه، ما شما را با تمام زمینه های شما نیاز به برنامه کسب و کار کارت اعتباری خود را پر کنید، بنابراین شما می توانید پیش از زمان آماده سازی.

1. نام حقوقی کسب و کار شما
اگر کسب و کار شما به عنوان یک C-corp، S-corp، LLC یا مشارکت محدودی ایجاد شود، در اینجا نامی را که تحت آن کسب و کارتان را با دولت ثبت کرده اید، ارائه می دهید. اگر شما یک مشارکت کامل یا یک شرکت خصوصی هستید، می توانید فقط نام قانونی خود را ارائه دهید.

2. اطلاعات تماس برای کسب و کار شما
در اینجا آدرس پست الکترونیک و شماره تلفن خود را بنویسید. اگر از خانه کار می کنید، می توانید آدرس خانه خود را لیست کنید.

3. نوع صنعت
احتمالا باید یک صنعت را از یک منوی کشویی انتخاب کنید یا یک جعبه را انتخاب کنید، بنابراین فقط صنعت را انتخاب کنید که بیشتر به شما مربوط می شود.

4. بخش کسب و کار یا ساختار قانونی
در اینجا از شما خواسته می شود نوع کسب و کار شما را انتخاب کنید – شرکتی، مشارکت، غیرانتفاعی، LLC، دولت یا شرکت خصوصی. اگر شما یک مترجم آزاد هستید و کسب و کار خود را با دولت ثبت نام نکرده اید، پس تنها مالکیت شخصی را انتخاب خواهید کرد.

سپس، اگر شما به عنوان یک شرکت یا مشارکت ثبت نام کرده باشید، ممکن است از شما سوال شود که آیا کسب و کار شما صاحبان سودمند است یا خیر. صاحبان مزایده افراد غیر از خود شما هستند که حداقل 25 درصد از شرکت شما را به طور مستقیم یا غیر مستقیم دارند. برای روشن شدن، “مالکیت غیرمستقیم” به معنی داشتن عدالت در یک کسب و کار از طریق کسب و کار دیگری است. برای مثال، اگر شما صاحب 100٪ شرکت A هستید که دارای 25٪ شرکت B هستید، شما مالک غیر مستقیم شرکت B.

اگر صاحبان مزایا دارند که حداقل 25٪ از شرکت شما را دارند، از شما خواسته می شود تا برخی از اطلاعات اساسی در مورد آن افراد را ارائه دهید. این اطلاعات ممکن است شامل نام، آدرس خانه، تاریخ تولد، SSN و درصد مالکیت باشد.ما با افتخار اعلام می داریم که ثبت شرکت شما را در اروپا و آسیا و… در اسرع وقت انجام می دهیم. ثبت شرکت و  ثبت برند (علامت تجاری) خود را در تمام جهان به ثبت سبز بسپارید.

گزارش مالکیت مزایا به تازگی به عنوان بخشی از الزامات مورد نیاز مشتری برای موسسات مالی آغاز شده است. این ماموریت فدرال، با تایید هویت صاحبان شرکت های ثبت شده، در برابر معاملات مالی جنایی مانند پولشویی محافظت می کند.

فقط یک سر: شما ممکن است در حال حاضر نیاز به گزارش اطلاعات مالکیت سود در درخواست وام کسب و کار کوچک خود را نیز.

5. زمان در کسب و کار و تعداد کارکنان
اگر شما یک راه اندازی جدید هستید، تنها کمترین گزینه موجود در زمان درخواست شما در زمینه کسب و کار را انتخاب کنید. و اگر کارکنان دیگری را به جز خودتان مدیریت نکنید، می توانید 1 کارمند را لیست کنید.

6. درآمد کسب و کار سالانه و هزینه تخمینی ماهانه
صادرکننده کارت میخواهد درآمد کسب و کار سالانه خود را برای دو دلیل بسیار خوب بداند:

صادرکننده کارت میخواهد درآمد کسب و کار سالانه خود را برای دو دلیل بسیار خوب بداند:

آنها باید بدانند که آیا امور مالی شما به اندازه کافی دلخواه شما است تا بتوانید صورت حساب های کارت اعتباری خود را بازپرداخت کنید.
آنها از درآمد شما، به همراه هزینه تخمین زده شده در ماهانه خود برای تعیین خط اعتباری خود استفاده می کنند.ما با افتخار اعلام می داریم که ثبت شرکت شما را در اروپا و آسیا و… در اسرع وقت انجام می دهیم. ثبت شرکت و  ثبت برند (علامت تجاری) خود را در تمام جهان به ثبت سبز بسپارید.
به طور کلی، درآمد کسب و کار شما سالانه بیشتر است، بیشتر احتمال دارد که درخواست کارت اعتباری کسب و کارتان تایید شده باشد. مجددا با یک کارت اعتباری کسب و کار – و یا هر نوع وام تجاری کوچک – برای این موضوع – تقریبا هر تصمیم بدهکار را کاهش می دهد به خطر می اندازد.

اگر پول بیشتری برای کسب و کارتان کسب کنید، ارقام صادر کننده کارت، شما دلیل کمتری برای پرداخت قبوض خود دارید و بنابراین خطر کمتری را به همراه خواهد داشت. درآمد بزرگتر معمولا خطوط اعتباری بزرگتر را نیز دریافت می کند.

اگر شما یک کسب و کار جدید با نام تجاری جدید هستید و در حال حاضر درآمد کم و یا صفر است، وسوسه نشوید که اعداد را نادیده بگیرید. کارت صادر کننده به جای درآمد سالانه شخصی شما را در نظر بگیرد. (بیشتر در مورد آن آمده است.)

7. شناسه مالیات
یک شناسه مالیاتی، همانند(شماره شناسایی کارفرمایان)، شماره نه رقمی است که کسب و کارهای ثبت شده را اختصاص می دهد. صادرکنندگان کارت از برای بررسی کسب و کار استفاده می کنند. اگر یک شرکت خصوصی بدون یک  دارید، می توانید شماره امنیت اجتماعی خود را در این زمینه به جای آن قرار دهید.

تجارت کارت اعتباری بازرگانی مورد نیاز است سپس، به عنوان صاحب کسب و کار و صاحب اصلی کارت، باید شرکت کارت را با برخی اطلاعات اضافی شخصی تهیه کنید.

8. درآمد سالانه کل
کسب و کار شما لازم نیست جریان اصلی خود را برای یک صادرکننده کارت برای تأیید درخواست کارت اعتباری کسب و کار شما. در حقیقت، برای صاحبان کسب و کار با نام تجاری جدید و کارآفرینان با سرمایه کم به نام خود (تا کنون!) برای صدور کارت های اعتباری کسب و کار مورد استفاده قرار می گیرند، زیرا مسئولیت استفاده از یک کارت اعتباری کسب و کار بسیار قابل اعتماد است راه برای ایجاد مشخصات مالی کسب و کار شما.

صادرکنندگان کارت در کل درآمد سالیانه شما به دو دلیل کلیدی علاقه مند هستند:

آنها باید بدانند که شما پول لازم برای بازپرداخت آنها را دارید و آنها باید نسبت بدهی به درآمد خود را تعیین کنند.
این دو مورد الزامات کارت اعتباری کسب و کار، عوامل مهمی هستند که متقاضیان اعتبارات را تعیین می کنند که آیا درخواست شما را تأیید کرده یا نه.ما با افتخار اعلام می داریم که ثبت شرکت شما را در اروپا و آسیا و… در اسرع وقت انجام می دهیم. ثبت شرکت و  ثبت برند (علامت تجاری) خود را در تمام جهان به ثبت سبز بسپارید.

محاسبه درآمد کل سالانه شما

در صورت گزارش کل درآمد سالانه شخصی، می توانید هرگونه درآمدی را که از کسب و کار شما به دست آورده اید را شامل شود، این که آیا این کسب و کار بزرگترین درآمد شما را تشکیل می دهد یا خیر. در حقیقت، شما باید هر و هر جریان درآمد شخصی و کسب و کار را برای تولید این شماره نهایی اضافه کنید. باز هم کارت صادر کننده فقط باید بداند که شما به بودجه قابل ملاحظه ای برای بازپرداخت بدهی خود دسترسی دارید.

بنابراین، این محاسبه کل درآمد، البته تمام وقت کار شما را شامل خواهد شد، اما شما همچنین باید درآمد خود را از ساز و کار های نیمه وقت خود را، بدون توجه به اینکه چگونه کوچک آنها ممکن است. اصلاحیه قانون CARD 2009 همچنین اجازه می دهد تا درآمد همسر خود را در محاسبات خود درج کنید، تا زمانی که واقعا انتظار دارید که به پول خود دسترسی داشته باشید.ما با افتخار اعلام می داریم که ثبت شرکت شما را در اروپا و آسیا و… در اسرع وقت انجام می دهیم. ثبت شرکت و  ثبت برند (علامت تجاری) خود را در تمام جهان به ثبت سبز بسپارید.

محاسبه نسبت بدهی به درآمد شما

صادرکنندگان کارت از درآمد کل سالانه خود به همراه گزارش اعتباری خود استفاده میکنند تا نسبت به بدهی و درآمد خود را زیرچشمی نگاهدارند. DTI فقط یک ابزار دیگر است که وام دهندگان برای اندازه گیری چقدر خوب می توانند بدهی های اضافی را مدیریت کنند.

برای به دست آوردن این نسبت، می توانید درآمد ناخالص ماهانه خود را (از جمله وام های تجاری، وام های مسکن، وام های دانشجویی، صورتحساب کارت اعتباری یا هر گونه بدهی دیگر که در کتاب های خود دارید) می پردازید. همانطور که احتمالا حدس می زنید، DTI پایین تر است، بهتر است تا آنجا که به وام دهندگان مربوط می شود.

9. نام حقوقی، اطلاعات تماس و شماره امنیت اجتماعی
صادر کننده کارت از نام قانونی شما و شماره امنیت اجتماعی برای بررسی اعتبار  شخصی خود استفاده می کند که اغلب از آن مهمتر از همه مهم ترین مورد نیاز به کارت اعتباری بازرگانی است.

ما با افتخار اعلام می داریم که ثبت شرکت شما را در اروپا و آسیا و… در اسرع وقت انجام می دهیم. ثبت شرکت و  ثبت برند (علامت تجاری) خود را در تمام جهان به ثبت سبز بسپارید.