ثبت علامت تجاری در سطح بین المللی

در این مقاله ثبت سبز نحوه ثبت علامت تجاری در سطح بین المللی را به صورت جامع ارائه می دهد.ثبت شرکت و انتخاب وایجاد صحیح آن بسیار حساس و اساسی است. ما با افتخار اعلام می داریم که ثبت شرکت شما را در اروپا و آسیا و… در اسرع وقت انجام می دهیم. ثبت شرکت و  ثبت برند (علامت تجاری) خود را در تمام جهان به ثبت سبز بسپارید.

خدماتی که ثبت سبز به شما گرامیان ارائه می دهد عبارت است از:

ثبت شرکت در ایران

ثبت شرکت در اروپا

ثبت شرکت در آسیا

ثبت شرکت در آمریکا

ثبت شرکت در استرالیا 

ثبت اختراع

ثبت طراحی صنعتی

ثبت برند (علامت تجاری)

ثبت علامت تجاری در سطح بین المللی
ثبت علامت تجاری در سطح بین المللی

علامت تجاری یک نام تجاری برای کسب و کار شماست، حاوی عبارت کوتاه و (معمولا) لوگو است که شرکت شما را از دیگران جدا می کند. یک علامت سرویس همانند یک علامت تجاری برای یک کسب و کار سرویس عمل می کند.ما با افتخار اعلام می داریم که ثبت شرکت شما را در اروپا و آسیا و… در اسرع وقت انجام می دهیم. ثبت شرکت و  ثبت برند (علامت تجاری) خود را در تمام جهان به ثبت سبز بسپارید.

اگر علامت تجاری یا علامت تجاری خود را برای کسب و کار خود ایجاد کرده باشید، باید این علامت را در ایالات متحده ثبت کنید. روند ثبت نام علامت تجاری از طریق دفتر ثبت اختراع و علامت تجاری  انجام می شود و شامل موارد زیر می شود:

جستجو برای پایگاه داده علامت تجاری برای اطمینان از اینکه هیچ کس دیگر از آن استفاده نمی کند
علامت گذاری به صورت آنلاین
پرداخت هزینه ثبت نام
اگر کسب و کار بین المللی انجام می دهید، ممکن است تصمیمی بگیرید که نام تجاری یا علامت تجاری خود را از طریق سرویس ثبت نام علامت تجاری بین المللی ثبت کنید.

آیا باید علامت تجاری من در هر کشور را به صورت جداگانه ثبت کنم؟

ثبت سبز می گوید،

اختراعات و علامت های تجاری، منطقه ای هستند و باید در هر کشوری که در آن حفاظت مورد نظر است، ثبت شود. یک ثبت اختراع یا علامت تجاری در ایران از یک کشور دیگر حمایت نمی کند.
این کار تقریبا غیرممکن است اگر شما در حال انجام کسب و کار آنلاین هستید. چطور می توانیم پیش از زمان، کشورهایی را پیدا کنیم که مردم به سایت شما نگاه می کنند؟ با این وجود، با وجود این، راهی برای ثبت نام علامت تجاری خود در بین المللی وجود دارد و بدون نیاز به ثبت نام در کشورهای مختلف است.ما با افتخار اعلام می داریم که ثبت شرکت شما را در اروپا و آسیا و… در اسرع وقت انجام می دهیم. ثبت شرکت و  ثبت برند (علامت تجاری) خود را در تمام جهان به ثبت سبز بسپارید.

آیا من نیاز به ثبت نام علامت تجاری شرکت در سطح بین المللی دارم؟

ثبت نام بین المللی نیازی نیست اگر همه مشتریان شما از ایران بیرون می آیند، احتمالا وقت و پول خود را برای ثبت نام در بین المللی از دست ندهید. اما اگر شما به صورت آنلاین به فروش برسید، محصولات یا خدمات مارک تجاری شما در دسترس هستند – حداقل قابل مشاهده است – در سطح بین المللی، بنابراین ثبت نام بین المللی ایده خوبی است. شما باید تجارت را در کشورهای دیگر خارج از ایالات متحده انجام دهید، احتمالا باید از روند ثبت نام علامت تجاری بین المللی استفاده کنید.

روند ثبت نام علامت تجاری بین المللی

سیستم ثبت نام علامت تجاری بین المللی سیستم مادرید یا پروتکل مادرید نامیده می شود. این سازمان توسط سازمان جهانی مالکیت معنوی (WIPO) واقع در ژنو سوئیس اداره می شود.

سیستم مادرید به شما اجازه می دهد یک علامت تجاری را در چندین کشور محافظت کنید و درخواست خود را مستقیما با یک کشور عضو خود وارد کنید (ایالات متحده عضو است). علامت بین المللی که در ایالات متحده ثبت شده است، معادل یک برنامه یا ثبت نام همان علامت در کشورهایی است که شما تعیین کرده اید. دفتر علامت تجاری کشور تعیین شده باید به حفاظت علامت اجازه دهد.ما با افتخار اعلام می داریم که ثبت شرکت شما را در اروپا و آسیا و… در اسرع وقت انجام می دهیم. ثبت شرکت و  ثبت برند (علامت تجاری) خود را در تمام جهان به ثبت سبز بسپارید.

سیستم مادرید همچنین مدیریت علامت تجاری یا علامت خدمات خود را ساده تر می کند، زیرا تغییرات یا تمدید ثبت نام می تواند مستقیما ثبت شود بدون اینکه این تغییرات در هر کشور ثبت شود. شما همچنین می توانید ثبت نام در کشورهای دیگر از طریق روند مادرید.

ثبت علامت تجاری در سطح بین المللی
ثبت علامت تجاری در سطح بین المللی

چگونه می توان یک علامت تجاری را به صورت بین المللی ثبت کرد

یک درخواست بین المللی می تواند با استفاده از U.S. علامت تجاری و اداره ثبت اختراع (USPTO) نرم افزار تجارت الکترونیکی علامت تجاری (TEAS) برای برنامه های بین المللی با استفاده از فرم کاغذ استفاده شود، هزینه ثبت نام از طریق سیستم TEAS 100 دلار است؛ هزینه ثبت نام کاغذ 200 دلار است.ما با افتخار اعلام می داریم که ثبت شرکت شما را در اروپا و آسیا و… در اسرع وقت انجام می دهیم. ثبت شرکت و  ثبت برند (علامت تجاری) خود را در تمام جهان به ثبت سبز بسپارید.

پروتکل مادرید و ثبت نام علامت تجاری بین المللی در وبسایت دفتر ثبت اختراعات و علامت های تجاری ایالات متحده (USPTO) اطلاعات بیشتری ارائه می دهد و به شما کمک می کند تا از طریق این روند پیاده شوید.

ثبت نام علامت تجاری در اتحادیه اروپا

اگر در درجه اول تجارت را در اتحادیه اروپا (اتحادیه اروپا) انجام دهید، ممکن است در مورد ثبت نام با اداره مالکیت معنوی اتحادیه اروپا مشورت کنید. شما می توانید علامت تجاری خود را آنلاین ثبت کنید و ثبت نام 10 سال طول می کشد، با تمدید نامحدود. آنها دو فرآیند ثبت نام علامت تجاری دارند، منظم و “سریع مسیر”، با اطلاعات در مورد هر دو.ما با افتخار اعلام می داریم که ثبت شرکت شما را در اروپا و آسیا و… در اسرع وقت انجام می دهیم. ثبت شرکت و  ثبت برند (علامت تجاری) خود را در تمام جهان به ثبت سبز بسپارید.

استفاده از یک وکیل برای ثبت نام علامت تجاری

این که آیا ثبت نام علامت تجاری خود را فقط در ایران و یا در سطح بین المللی، راهنمایی یک وکیل زبده مالکیت معنوی به اطمینان از تمام جزئیات در حضور و مسیر برای علامت تجاری نیاز است. بدون یک وکیل، شما می توانید با پرداخت مقدار زیادی پول، تنها به درخواست نرم افزار مارک خود را رد کرد.

ثبت نام حفاظت نیست شما باید برای متخلفین جستجو کنید و از آنها برای متوقف کردن آنها استفاده کنید.ما با افتخار اعلام می داریم که ثبت شرکت شما را در اروپا و آسیا و… در اسرع وقت انجام می دهیم. ثبت شرکت و  ثبت برند (علامت تجاری) خود را در تمام جهان به ثبت سبز بسپارید.
فقط به این دلیل که علامت تجاری خود را ثبت کرده اید، این بدان معنا نیست که شما می توانید به عقب برگردید و نگران کسی نباشید که آن را سرقت کند. ثبت نام به شما حق داد تا کسی را برای نقض علامت تجاری خود محکوم کنید، اما از افرادی که سعی در دزدیدن علامت تجاری خود را دارند، از شما محافظت نمی کند.

شما باید به طور فعال برای محافظت از علامت تجاری خود و دیگر دارایی های دیجیتال از دزدیدن محافظت کنید. اگر اجازه دهید دیگران از علامت تجاری خود استفاده کنند، اساسا مالکیت خود را از دست می دهید، بنابراین شما باید دیگران را که ممکن است از آن استفاده کنید، نگهدارید و کمک وکیل را برای ارسال نامه متوقف و ممنوع و سایر ابزارها دریافت کنید.

ما با افتخار اعلام می داریم که ثبت شرکت شما را در اروپا و آسیا و… در اسرع وقت انجام می دهیم. ثبت شرکت و  ثبت برند (علامت تجاری) خود را در تمام جهان به ثبت سبز بسپارید.