ثبت شرکت در آسیا:ثبت شرکت در تایلند

Company Registration Thailand

در این مقاله ثبت سبز شما را به چگونگی ثبت شرکت در آسیا:ثبت شرکت در تایلند هدایت می نماید. با ثبت سبز می توانید در تمام جهان صاحب شرکت شوید.

ثبت شرکت و انتخاب وایجاد صحیح آن بسیار حساس و اساسی است. ما با افتخار اعلام می داریم که ثبت شرکت شما را در اروپا و آسیا در اسرع وقت انجام می دهیم. ثبت شرکت خود را در تمام جهان به ثبت سبز بسپارید.

خدماتی که ثبت سبز به شما گرامیان ارائه می دهد عبارت است از:

ثبت شرکت در ایران

ثبت شرکت در اروپا

ثبت شرکت در آسیا

ثبت شرکت در آسیا:ثبت شرکت در تایلند
ثبت شرکت در آسیا:ثبت شرکت در تایلند

ثبت شرکت در تایلند

تایلند در جنوب شرق آسیا و مرزهای دریای اندام و خلیج تایلند واقع شده است.

تایلند زیرساخت خوبی دارد، یک اقتصاد آزاد تجاری، سیاست های سرمایه گذاری ویژه و صنایع صادراتی قوی است.

صادرات تایلند شامل ماشین آلات و قطعات الکترونیکی، کالاهای کشاورزی و جواهرات است. صادرات به اقتصاد ادامه می دهد و بیش از نیمی از تولید ناخالص داخلی را تشکیل می دهد. ثبت شرکت خود را در تمام جهان به ثبت سبز بسپارید.

ثبت شرکت در آسیا:ثبت شرکت در تایلند
ثبت شرکت در آسیا:ثبت شرکت در تایلند

در زیر لیست های رایج ترین شرکت های تجاری ثبت شده در تایلند توسط سرمایه گذاران خارجی هستند:

شراکت

مشارکتهای تایلندی عموما شبیه مشارکت در جهان غرب است. سه نوع کلی مشارکت در تایلند وجود دارد: مشارکت های معمولی ثبت نشده، مشارکت های معمول ثبت شده و مشارکت های محدود.

شرکت های محدود

دو نوع شرکت محدود در تایلند – Private Limited و Public Limited وجود دارد.

یک شرکت خصوصی خصوصی تحت قوانین مدنی و تجاری اداره می شود و یک شرکت سهامی عام تحت قانون شرکت سهامی اداره می شود. ثبت شرکت خود را در تمام جهان به ثبت سبز بسپارید.

شرکت های خصوصی خصوصی از طریق فرآیند تشکیل می شوند که منجر به ثبت نام یک یادداشت انجمن (مقررات) و مقررات انجمن (قوانین) می شود، به عنوان اسناد قانونی آن.

سهام شرکت های دولتی ثبت شده در تایلند، با توجه به انطباق با پروانه، تصویب و سایر شرایط، ارائه سهام، اوراق قرضه و اوراق بهادار را برای عموم مردم می توانند درخواست کنند اوراق بهادار خود را در بورس اوراق بهادار تایلند (SET) ثبت کنند. ثبت شرکت خود را در تمام جهان به ثبت سبز بسپارید.

ثبت شرکت در آسیا:ثبت شرکت در تایلند
ثبت شرکت در آسیا:ثبت شرکت در تایلند

چگونه یک شرکت محدود تایلند ثبت نام کنید؟

برای عضویت در شرکت محدود در تایلند، شما ملزم به داشتن حداقل سه مؤسسه می باشید. حداقل یکی از این سه ماموریت باید تایلندی باشد.

ما می توانیم سهامداران تایلندی را برای شما همراه با مقررات لازم برای ایمن نگه داشتن سهام در اختیار شما قرار دهیم در حالی که قدرت کنترل خود را بر شرکت خود (مانند قرارداد اشتراک توافقنامه، توافقنامه وام و غیره) فراهم کنید.sabtsabz.com

سهامدار تایلندی ما می تواند یکی از مؤسسات و مدیران شما برای فرآیند راه اندازی اولیه برای تسریع در روند و بدون هیچ زحمتی باشد.

sabtsabz.com می تواند خدمات حرفه ای شرکت برای ایجاد شرکت شما در تایلند ارائه دهد.

برای اطلاعات بیشتر و یا برای شروع فرآیند، لطفا با ما تماس بگیرید یا به طور خلاصه شما می توانید فرم تماس را پر کنید و یک متخصص تشکیل شرکت در اسرع وقت با ما تماس بگیرید. ثبت شرکت خود را در تمام جهان به ثبت سبز بسپارید.

تماس با ما: 021-26116698