ثبت برند

برند ها شاخص هایی هستند که محصولات و یا خدمات شما را از رقبای خود تشخیص می دهند ، ثبت برند نقش مهمی در شناسایی محصول و خدمات شما ایفا می کند. برند (علامت تجاری) می توانند نام، آرم، خطوط بند، jingles و یا سایر نشانه هایی که محصول یا خدمات خود را شناسایی می کنند ارائه دهند.

اگر به اندازه کافی برند شما متمایز باشد، ثبت برند (علامت تجاری) را می توان با ثبت نام محافظت کرد، که این حق را برای متوقف کردن احزاب دیگر از استفاده از علامت خود و یا چیزهایی که کاملا گیج کننده هستند، می دهد. به طور معمول ثبت نام علامت تجاری 10 سال از تاریخ ثبت نام آن ادامه دارد و می تواند به مدت نامحدود برای 10 سال متوالی ادامه یابد.

مراحل اولیه ثبت برند

شما باید علامتی را که می خواهید برای محافظت از آن و محصولات و خدماتی که از آن استفاده می شود، به ما بگویید. ما در مورد فرم مناسب علامت برای ثبت نام توصیه می کنیم. اگر علامت در یک فونت خاص، رنگ یا لوگوی خاص باشد، ما یک نسخه از آن را خواهیم داد. شما همچنین باید ایده ای در مورد کشورهایی که مایلید از علامت خود محافظت کنید، داشته باشید: علامت های تجاری معمولا در هر کشوری در سراسر جهان ثبت می شود. هنگامی که همه این اطلاعات را در اختیار شما قرار می دهیم، نیازهای کسب و کار شما را از لحاظ تجاری در نظر می گیریم و به شما توصیه می کنیم که در راه مقرون به صرفه تر اقدام کنید.

فرآیند ثبت برند

ما درخواست ثبت نام را آماده خواهیم کرد: ما توصیف کافی گسترده از کالا و / یا خدمات را برای محافظت از موقعیت شما در مقابل رقبا آماده می کنیم. ما درخواست را با اداره دولتی مربوطه ارائه خواهیم کرد و عامل شما با همه مکاتبات از طرف شما اقدام خواهد کرد.

این درخواست توسط اداره دولتی بررسی خواهد شد تا ببیند آیا برای ثبت نام قابل قبول است یا خیر. اگر هر گونه اعتراض مطرح شود، قبل از ثبت نام، باید بر این موارد رسیدگی کنیم. احزاب دیگر می توانند در صورت ثبت نام شکایت کنند اگر آنها احساس کنند که با حقوق موجود خود درگیر است. پس از هر گونه اعتراض غلط، علامت ثبت می شود و حقوق ارائه شده توسط ثبت معمولا به تاریخ ثبت نام  موکول است.

اگر می خواهید، ما می توانیم جستجوهای قبل از ثبت فیشینگ را انجام دهیم تا هرگونه برند (علامت تجاری ) متعاقب آن را شناسایی کنیم که ممکن است شما را از استفاده یا ثبت نام علامت تجاری (برند )خود در ایران یا خارج از کشور جلوگیری کند.

ثبت برند (علامت تجاری)
ثبت برند (علامت تجاری)

زمانبندی و هزینه ثبت برند

هزینه ها و زمانبندی برای دریافت ثبت برند در ایران و در خارج از کشور بسته به نوع کشور متفاوت است.

مشاورین حقوقی ثبت سبز یک شرکت معتبر قانونی است که خدمات مختلفی از جمله ثبت برند ارائه می دهد. این شرکت حقوقی توسط وکلای با تجربه ای اداره می شود که دارای تجربه فراوان در این زمینه هستند. طرفداران ما دارای تجربه فراوان در این حوزه هستند و بهترین راه حل را برای شما فراهم می کنند. ما با افتخار می توانیم خدمات خود را  ارائه دهیم.

علامت تجاری ( برند ) برای تقویت کسب و کار بسیار مهم است. این نه تنها محصولات را از نقض محافظت می کند، بلکه باعث ایجاد حسن نیت در میان خریداران می شود. ما به ارائه مشاوره صادقانه به مشتریانمان اعتقاد داریم به همین دلیل ما راه حل های صادقانه و موثر را برای تامین نیازهای مشتریان خود ارائه می دهیم. اگر به دنبال خدماتی مانند ثبت نام  برند هستید، باید با ما تماس بگیرید. خدمات ما در هزینه های مقرون به صرفه در دسترس هستند.

وکلای برند تجارتی ارائه خدمات حقوقی ثبت، حفاظت و اجرای علامت تجاری ( برند )

ما درک می کنیم که برند (علامت های تجاری) شما مهم هستند. برند (علامت های تجاری) به شما کمک می کند تا محصولات و خدمات خود را از رقبای خود تشخیص دهید. آنها نماینده سازمان شما و شهرت شما هستند و از ثروتمندترین دارایی های شما هستند.

وکلای تجاری ما می توانند به شما در ثبت و نگهداری علامت های تجاری خود در انگلستان و بین المللی، با شفافیت در هزینه ها و نرخ های رقابتی کمک کنند.

خدمات ثبت برند یا علامت تجاری ثابت

شما می توانید از هزینه های ثابت خدمات ثبت نام مارک های ما استفاده کنید، طراحی شده برای پوشش دادن کل پروسه از مشاوره اولیه تا ثبت نام و ثبت نام مارک تجاری و برند خاص شما.

خدمات حقوقی حفاظت از علامت تجاری و برند

حفاظت از برند و علامت تجاری می تواند برای اسم ها، آرم ها و خطوط بند و حتی برای شکل ها، صداها، رنگ ها و بوها مورد استفاده قرار گیرد، در صورتی که مشخص باشند و می توانند به صورت گرافیکی نمایش داده شوند.

ما ارائه می دهیم طیف گسترده ای از خدمات حفاظت از علامت تجاری و برند و خدمات قانونی اجرای آنها ، از جمله:

برنامه ریزی روزمره و پیگرد قانونی درخواست های علامت تجاری و برند
برنامه های کاربردی علامت تجاری جامعه و برنامه های کاربردی برند بین المللی
مشاوره در مورد استراتژی های حفاظت از علامت های تجاری سفارشی، از جمله مشاوره در مورد جامع ترین و مقرون به صرفه ترین روش های به دست آوردن حفاظت از برند
تهیه توافقات تجاری در مورد علامت های تجاری و برند ها، از جمله موافقت نامه های مجوز، مجوز و حق رای دادن برند
تسخیر و دفاع از اعتراضات علامت تجاری و اقدامات غیرقانونی علیه برند
علامت تجاری مدیریت علامت تجاری و برند
مشاوره در انتخاب برند و ثبت برند (علامت تجاری)
اقدام علیه نقض علامت های تجاری و برند
حصول اطمینان از حذف مواد نقض کننده یا سوء استفاده از اینترنت و انجام اقدامات حل اختلافات دامنه
از بین بردن اقدامات نقض حقوق علامت تجاری برند شما
نمونه هایی از خدمات حقوقی ما در مورد علامت تجاری و برند ها عبارتند از:
برای تولید کننده سکه پیشرو جهان در انتخاب و حمایت بین المللی علامت های تجاری و برند
انجام معاینات برای صدور مجوز در دادگاه های علامت تجاری بالا در برابر تولید کننده گواهینامه های جعلی برند
مشاوره پیشرو تامین کننده مواد غذایی در انتخاب نام تجاری و ثبت نام و صدور مجوز مارک های آن در سراسر جهان
حذف کلمات کلیدی نقض حق نسخه برداری از لیست های حمایت شده تحت برنامه AdWords گوگل
مشاوره در زمینه خدمات مالی بزرگ بین المللی در بازاریابی شرکت های بزرگ
با استفاده از خدمات حل و فصل اختیارات Nominet برای حذف یک وب سایت نقض کننده عفو و علامت تجاری از اینترنت و انتقال نام دامنه به مشتری ما
مدیریت تعدادی از اوراق بهادار بزرگ بین المللی علامت تجاری و برند ها

در این مقاله ثبت سبز پنج عامل خارجی موثر در موفقیت یک شرکت را به صورت جامع ارائه می دهد.ثبت شرکت و انتخاب وایجاد صحیح آن بسیار حساس و اساسی است. ما با افتخار اعلام می داریم که ثبت شرکت شما را در اروپا و آسیا و… در اسرع وقت انجام می دهیم. ثبت شرکت و  ثبت برند (علامت تجاری) خود را در تمام جهان به ثبت سبز بسپارید.